Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінальна справа щодо розтрати державних коштів колишніми посадовцями “Родовід Банку” спрямована до суду

0 18

СБУ завершено досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього тимчасового адміністратора Публічного акціонерного товариства «Родовід Банк» (99,9% акцій статутного фонду належить державі) у вчиненні злочинів, передбачених ч.5 ст.191, ч.3 ст.365, ч.2 ст.366 КК України.

Слідством встановлено, що у 2009 році посадовець, перевищивши свої службові повноваження,уклав угоду з адвокатською компанією про надання правової допомоги та перерахував останній 301,6 млн грн, що спричинило банкові значні матеріальні збитки.

Встановлено також, що за попередньою змовою з директором однієї з комерційних структур та іншими особами, шляхом виготовлення та використання завідомо неправдивих документів під виглядом витрат на оренду та ремонт приміщень будинку в м. Києві, цією посадовою особою було розтрачено державні кошти на суму понад 44 млн. грн.

Кримінальну справу скеровано до Генеральної прокуратури України для затвердження обвинувального висновку та спрямування до суду для розгляду по суті.

Теги:

зловживання службовим становищем, матеріальна розтрата, збитки

Джерело:

СБУ

Залиште коментар