Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кримінальна справа проти судді Вовка

0 20

Верховний суд скасував постанову щодо скасування справи проти судді Сергія Вовка і направив її на новий розгляд. Про це “Українській правді” повідомило власне джерело. “Це означає,  що суд погодився із звинуваченнями ГПУ, яка стверджує про законність порушення кримінальної справи щодо судді Вовка”, – розповіло джерело.

Як відомо, 19 червня 2009 року прокуратура Києва порушила проти судді Печерського районного суду столиці Вовка кримінальну справу за винесення завідомо неправосудних рішень у цивільних справах.

Однак постанова прокуратури про порушення кримінальної справи щодо Вовка була скасована влітку 2009 року Голосіївським районним судом Києва. Пізніше це рішення Голосіївського райсуду підтвердили Апеляційний суд Києва та Верховний Суд України.

Генеральна прокуратура на підставі чинного на той час кримінально-процесуального законодавства подала протест на зазначені судові рішення. У цьому поданні ГПУ стверджувала про законність порушення кримінальної справи щодо судді Вовка.

Через судову реформу літа 2010 року Верховний суд, який прийняв подання прокуратури до розгляду, не зміг його розглянути, оскільки був позбавлений відповідних повноважень. Нині процедура перегляду рішень судів у порядку виключного провадження розблокована і справа щодо Вовка буде переглянута Верховним судом.

Теги:

ВСУ, Вовк Сергій

Залиште коментар