Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Круглий стіл «Забезпечення права на захист. Шляхи удосконалення вітчизняного процесуального законодавства»

0 11

Такий круглий стіл відбувся 30 серпня 2011 року в приміщенні Київського регіонального відділення Академії правових наук України.

Організаторами заходу виступили Союз юристів України, Рада адвокатів України, Асоціація правників України, Київське відділення Спілки адвокатів України за сприяння Спільної програми ЄС і РЄ «Боротьба з проявами жорстокого поводження і безкарністю» та Проекту USAID «Україна: верховенство права».

У роботі круглого столу взяли участь судді, адвокати, представники Союзу юристів України, донорських проектів, неурядових правозахисних та громадських організацій.

На проблемах забезпечення права на захист акцентували увагу у своїх виступах члени Спілки адвокатів України. Учасники активно долучилися до дискусії щодо конституційного права особи мати захисника, значення принципу змагальності у кримінальному процесі та про те, як цей принцип забезпечено в українських умовах. Вони обговорили питання професійної свободи адвокатів, випадки усунення адвокатів від захисту під час досудового слідства та судового розгляду, які захисники вважають необґрунтованими. Крім того, гості круглого столу визначились, до якої міри наявні проблеми можуть бути вирішені новим Кримінально-процесуальним кодексом України та які законодавчі зміни необхідні у чинному кримінально-процесуальному законодавстві.

Теги:

право на захист

Залиште коментар