Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Круглий стіл «Нюрнберзький процес та Новий світ»

0 17

Круглий стіл «Нюрнберзький процес та Новий світ», відбувся у приміщені Дипломатичної академії Міністерства закордонних справ України і був присвячений 65-річчю Нюрнберзького процесу. Організатором заходу виступило Посольством Російської Федерації в Україні

З вітальними промовами виступили Міністр юстиції України Олександр Лавринович, Міністр юстиції Російської Федерації Олександр Коновалов, депутат Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації Володимир Мединський, заступник Міністра закордонних справ України Руслан Демченко, Надзвичайний та Повноважний Посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов і ректор Дипломатичної академії Міністерства закордонних справ України Борис Гуменюк. До участі у засіданні були запрошені відомі науковці, історики, письменники, публіцисти з України та Росії.

Учасники круглого столу обговорили такі питання, як міжнародно-правове значення нюрнберзьких рішень у контексті реалій сучасного світу, проблеми та рамки національно-державного суверенітету тощо.

На питання щодо впливу різних політичних ситуацій на функціонування судової системи заступник Голови Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Михайло Вільгушинський, зокрема, зазначив, що здійснюючи судочинство, суддя має керуватися виключно законом. «Ми не повинні забувати, що судова влада є третьою гілкою влади в Україні, і її незалежність – головна умова розвитку демократичної правової держави», – наголосив М.Вільгушинський. Про це відомила прес-служба ВССУ.

Теги:

судова гілка влади, незалежне судочинство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар