Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Круглий стіл на тему: «Реалізація процесуально-правових механізмів сторонами кримінального провадження. Процесуальні важелі нового КПК: можливості захисту та обвинувачення»

0 15

Прес-анонс

Комітет з кримінального права та процесу Асоціації адвокатів України проводить Круглий стіл на тему: «Реалізація процесуально-правових механізмів сторонами кримінального провадження. Процесуальні важелі нового КПК: можливості захисту та обвинувачення»

19 квітня цього року, під час виступу на Всеукраїнській нараді працівників прокуратуриГенеральний прокурор України Віктор Пшонка відзначив, що українські адвокати не повною мірою користуються правами, наданими їм чинним Кримінальним процесуальним кодексом: Ми сподіваємося на професійну змагальність у судовому процесі. Натомість, на сьогодні захист, а це майже 40 тисяч адвокатів, не навчився використовувати усі надані йому процесуальні важелі

За словами Генерального прокурора, така ситуація викликає певне непорозуміння в суспільстві та безпідставне нарікання щодо обвинувального нахилу судочинства:

Об’єктивно оцінюючи ситуацію, ми розуміємо, що захисту необхідно набути відповідний досвід, а органам адвокатського самоврядування приділити увагу та прискорити цей процес. Зі свого боку прокурори також мають підняти рівень змагальності. Процесуальні резерви в цьому напрямку у прокурорів

Для об’єктивної оцінки ситуації з баченням реалізації норм чинного КПК необхідно почути думки обох сторін кримінального провадження. Визначитись з питаннями, які виникають у сторони обвинувачення до сторони захисту та проблеми захисту у взаємодії зі стороною обвинувачення.

Проведення Круглого столу на тему: Реалізація процесуально-правових механізмів сторонами кримінального провадження. Процесуальні важелі нового КПК: можливості захисту та обвинувачення має на метізапропонуватидіалог між стороною обвинувачення та стороною захисту для визначення та конструктивного вирішенняпитань, що виникають під час кримінального провадження між представниками сторони захисту та обвинувачення, запропонувати сторонам кримінального провадження окреслити шляхидосягнення обопільного якіснішого здійснення захистом та обвинуваченням своїх кримінально-процесуальних функцій.

До участі у Круглому столі Асоціація адвокатів України запрошує представників Генеральної прокуратури, прокуратур м. Києва та Київської області, представників ГУ МВС, ГУ СБУ, податкової міліції, адвокатів практикуючих у кримінальному процесі.

Місце проведення: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка: 04119, Київ, вул. Мельникова 36/1, зал засідань Вченої ради

Дата проведення: 11 червня 2013 року

Початок о 15:00.

Участь безкоштовна.

Зареєструватися для участі у заході можна за тел.: +38 (044) 491 69 71 або електронною поштою, надіславши відповідне повідомлення на aksenova@uaa.org.ua.

Контактна особа – Анна Аксьонова.

Детальна інформація за посиланням http://uaa.org.ua/news/3/960/

Залиште коментар