Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Круглий стіл національної єдності

0 25

У Верховній Раді розпочався Загальноукраїнський круглий стіл національної єдності.

Захід розпочав в.о. президента Олександр Турчинов.

Участь у круглому столі беруть президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та урядовці, народні депутати України, кандидати у президенти України, керівники обласних адміністрацій та голови обласних рад, представники органів місцевого самоврядування, науковці, представники релігійних організацій, бізнес-кіл.

У вступному слові Турчинов запропонував, щоб модераторами круглого столу виступили Леонід Кравчук і Леонід Кучма, а співорганізатором – німецького дипломата Вольфганга Ішингера.

Регламент виступів складає три хвилини.

Як відомо, ОБСЄ вирішили призначити німецького дипломата Вольфганга Ішингера особою, котра виступатиме від організації у переговорах з налагодження діалогу в Україні.

Залиште коментар