Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

КРУ у столиці виявило порушень майже на 3 мільярди

0 21

Працівники Контрольно-ревізійного управління у Києві упродовж 2010 року провели 558 контрольних заходів на 517 столичних підприємствах та зафіксували порушення фінансової дисципліни на загальну суму 2,87 млрд грн, повідомляє «Українська правда».

Зокрема, бюджетами та бюджетними установами недоотримано фінансових ресурсів на суму близько 80 млн грн, незаконно витрачено об’єктами контролю 197,23 млн грн бюджетних коштів.

Крім того, не за цільовим призначенням використано 24,45 млн грн, а недостача матеріальних і фінансових ресурсів становлять 7,14 млн грн, порушення тендерного законодавства під час закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти становлять -1,35 мільярда гривень.

Ще близько 1,2 мільярда становлять інші порушення.

До порушників бюджетного законодавства застосовано фінансові санкції. Зокрема, зупинено та призупинено операції з бюджетними коштами на 133 об’єктах контролю, зменшено бюджетні призначення 31 розпоряднику бюджетних коштів.

Протягом січня-грудня 2010 року до адміністративної відповідальності за ст.ст. 164-2, 164-12, 164-14 КУпАП притягнуто 943 посадові особи об’єктів контролю.

До правоохоронних органів передано 215 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких порушено 31 кримінальну справу.

Теги:

КРУ, бюджетні кошти

Залиште коментар