Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Криптовалюта BTC: вартість, обмін та продаж валюти

0 168

У світі криптовалюти без уміння аналізування інформацію та зберігання здорового глузду робити нічого. Саме тому після різкої зміни курсу або після прочитання поганих новин не потрібно бігти продавати або купувати криптовалюту. Заспокойтесь та проаналізуйте отриману інформацію. Після чого вже вирішуйте, чи потрібно продавати валюту, чи все ж таки ви прочитала штучно створені факти, власник яких переслідує свої цілі.

У цій статті ми б хотіли розповісти про обмін BTC гривні та ситуацію у світі криптовалюти загалом.

Як обміняти BTC НА UAH?

Якщо ви хочете обміняти BTC UAH, то певне ви вже є зареєстрованим користувачем криптовалютної платформи. Тому вам потрібно лише обрати підходящий момент для виконання обміну по вигідному курсу, виставити потрібну суму для обміну та клацнути на “Підтвердити”.

Але якщо ви хочете максимально уникнути можливих втрат на різниці курсу, то радимо вам розібратися у ордерах, які пропонує платформа. Адже крім стандартного миттєвого ордеру при якому обмін або продаж виконується по ринковій ціні на момент натискання підтвердження, існують ще мінімум 3 види. Завдяки ним ви можете виставляти не лише суму обміну, а й бажаний курс, по якому хотіли б продати або купити криптовалюту чи фіат.

Які ситуація з Біткоіном у світі криптовалюти зараз і чи варто його продавати?

Криптовалюта Біткоін була, є і продовжує бути найбільш популярною цифровою валютою у криптосвіті. Кожен досвідчений інвестор, новачок та починаючий трейдер має хоча б частину Біткоіну. Ціна його весь час змінюється, адже, як ми знаємо, криптовалюта – це актив, який взагалі не відрізняється своєю стабільністю, і Біткоін не є виключенням. Незважаючи на це, віртуальна валюта продовжує перетягнути на себе фінансовий ринок світу, займаючи там все важливіше місце.

Зараз же через падіння вартості криптовалют інвестори серйозно задумались, чи залишати свої цифрові активи, чи продавати їх хоча б по такій низькій ціні, поки вони зовсім не знецінились. Та більш досвідчені гравці ринку прогнозують різке зростання вартості криптовалют вже наступного року. Тому рекомендуємо якийсь час взагали утриматися від постійного моніторингу курсу віртуальних валют та утриматися від того, щоб продати Біткоіни по максимально невигідний для вас ціні. Наприклад, якщо ціна BTC зараз 18 тисяч доларів, а ви виставили ордер на курс 17 тисяч, то він виконається навіть тоді, коли ви будете спати.

Залиште коментар