Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кравчук пропонує судитися з Бі-Бі-Сі

0 27

Леонід Кравчук вважає необхідним подати до суду на Бі-Бі-Сі за фільм, який було показано напередодні чемпіонату Євро-2012 про нібито прояви расизму в Україні. Про це екс-президент сказав на відкритому розширеному засіданні Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму».

«Я думаю, що цей фільм був створений на замовлення. Хто замовник, я не знаю, але я виношую ідею, що нам треба подати в суд на Бі-Бі-Сі», — сказав Л.Кравчук, додавши, що фашистсько-екстремістські настрої існують не лише в Україні, а й в усьому світі. «Україна не єдина держава, де це відбувається, ми маємо захищати свою честь і гідність», — підкреслив Л.Кравчук.

Нагадаємо, що наприкінці травня перший телеканал британського суспільного громадського телебачення ВВС ONE у програмі Panorama показав сюжет на тему цьогорічного чемпіонату Європи з футболу під назвою “Стадіони ненависті”. При тому колишній футболіст збірної Англії Сол Кемпбелл, який коментував відео, зроблене журналістом на одному з українських стадіонів, закликав англійців не їхати на Євро-2012, адже назад «можна повернутися в труні». У свою чергу,МЗС України назвало безпідставним формулювання таких тез і заявило про дискредитацію українців напередодні турніру. Брехнею це назвали і самі англійські болільники, носячи «труну Кембелла» по Донецьку.

Теги:

Позов, суд, Кравчук, Євро-2012

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар