Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Країна пільговиків

0 57

Лише 23% всіх соціальних пільг одержують малозабезпечені громадяни. Про це в ефірі «Шустер Live» на Першому національному телеканалі повідомив віце-прем`єр-міністр – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

«77% одержують люди, яких до бідних віднести не можна. Чому? Бо у нас є пільги галузеві. Ми підтримуємо певні категорії людей, не вивчаючи, бідні вони чи багаті», – сказав він.

За словами С.Тігіпка, на сьогодні кількість людей, які одержують пільги в Україні, становить 21 млн. людей, зокрема 12 млн. мають право на безкоштовний проїзд у всіх видах міського і приміського транспорту, 6,9 млн. – користуються зниженою платою за житлово-комунальні послуги, 800 тисяч – мають пільги на придбання твердого палива.

«Для того, аби виконати все, що було прийняте у Верховній Раді, загалом нам треба 170 млрд. грн. Це на 2012 рік. А сам бюджет, його витратна частина, в 2012 році становить 428,5 млрд. грн.», – резюмував С.Тігіпко.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар