Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кожен нелегал коштуватиме роботодавцю 12,5 тисяч гривень

0 24

Кожен нелегал коштуватиме роботодавцю 12,5 тисяч гривень

Кожен нелегал коштуватиме роботодавцю 12,5 тисяч гривень

Кабінет міністрів підвищив штрафи за порушення правил працевлаштування іноземних громадян або осіб без громадянства на території України. Зокрема, уряд установив, що у разі використання роботодавцем праці іноземців без відповідного дозволу державна служба зайнятості стягує з роботодавця штраф за кожну таку особу в розмірі 20 мінімальних заробітних плат – 12 500 гривень. Раніше розмір такого штрафу становив 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – 850 гривень за кожного іноземця.

Кабмін також збільшив плату за розгляд заявок на видачу й продовження дозволів на використання праці іноземців з 10 неоподатковуваних мінімумів – 170 гривень – до 4 мінімальних зарплат – 2 500 гривень. Крім цього, уряд установив, що при виявленні порушень правил працевлаштування, що тягнуть за собою депортацію іноземця, роботодавець відшкодовує державі витрати на депортацію.

Кабмін також розширив перелік документів, необхідних на видачу зазначеного дозволу. Крім того, до такої заяви необхідно буде додавати довідку органів внутрішніх справ про наявність судимості в іноземця, якщо він перебуває на території України, довідку вповноваженого органу країни походження іноземця, про те, що він не відбуває покарання за злочин або не перебуває під слідством, копії документів про освіту або кваліфікацію іноземця, копії сторінок паспорта іноземця, що містять ідентифікаційні дані.

Залиште коментар