Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кожен другий українець не довіряє міліції

0 37

47,7% українців, опитаних Харківським інститутом соціальних досліджень в співпраці з Міністерством внутрішніх справ і за підтримки міжнародного фонду “Відродження”, не довіряють міліції. Про це свідчать результати дослідження.

Так, у респондентів запитали, чи довіряють вони міліції. При цьому 25,9% опитаних відповіли, що довіряють міліції, а 26,4% – важко відповісти. Також в респондентів запитали, чи необхідно, на їхню думку, звертатися в міліцію, якщо вони зіткнулися із злочином.

При цьому 34,3% опитаних відповіли, що звертатися в міліцію необхідно залежно від ситуації, 24,4% вважають, що в міліцію потрібно звертатися завжди, 19,4% – в більшості випадків, 11,1% – лише якщо це торкається або їх, або їх близьких, 2,5% – ніколи. 8,2% респондентам важко відповісти на дане питання.

Експерт Харківського інституту соцдосліджень Андрій Черноусов відзначив, що в цілому в країні спостерігається низький рівень довіри державним інститутам, і міліція в даному випадку не є винятком.

На його думку, через малу кількість контакту з населенням робота міліції в очах звичайних громадян може подаватися в неповному або перекрученому вигляді. У зв’язку з цим експерт вважає за необхідне перебудувати роботу міліції для більшої відвертості її населенню.

Результати даного дослідження були розглянуті в ході засідання спеціальної робочої групи МВС, а також на засіданні експертно-консультаційної поради при МВС.

Теги:

МВС

Джерело:

Подробности

Залиште коментар