Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кожен 15-ий злочин в Україні скоєно дитиною

0 17

Сьогодні відбувається Всеукраїнська нарада з питань захисту прав дитини.

Виступаючи на нараді, Президент України Віктор Янукович заявив, що українське суспільство чекає від влади рішучих кроків щодо реального забезпечення прав дитини. При цьому він висловив невдоволення роботою місцевої влади в сфері соцзахисту багатодітних сімей.

Говорячи про багатодітні родини, Янукович звернувся до соціально відповідального бізнесу: “Держава сподівається на ваше розуміння важливості підтримки багатодітних сімей і реальні кроки в цьому напрямку”.

Крім того, Президент навів невтішну статистику дитячих злочинів.

“Незважаючи на переможні реляції відповідальних органів влади, продовжують зростати підліткова злочинність і кількість злочинів, скоєних проти дітей. Задумайтесь, кожен 15-ий злочин в державі скоєно неповнолітнім. Серед засуджених і взятих під варту таких налічується понад 8 тисяч. Для мене це красномовне свідчення слабкої роботи влади щодо попередження дитячої злочинності. А подекуди ця робота повністю відсутня”, – заявив Президент.

Теги:

дитяча злочинність

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар