Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кожен 15-й українець є підприємцем

0 22

“Сьогодні в нашій державі налічується понад 3 мільйони фізичних осіб-підприємців. За останні півроку ми спостерігаємо збільшення кількості бажаючих започаткувати власний бізнес – на кожні 10 тис. населення зареєстровано 663 фізичні особи-підприємці. Тобто ми можемо говорити, що кожен 15 українець сьогодні є підприємцем”, – зазначив Дмитро Ворона.

Голова Укрдержреєстру також додав, що найбільша кількість фізичних осіб-підприємців зареєстрована на Донеччині – понад 252 тис. Найменша, за словами голови відомства, – у Севастополі (понад 26 тис). Та в Кіровоградській області (45 тис).

Нагадаємо, з 1 липня 2013 року функції з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передані до Державної реєстраційної служби.

“За результатами двох перших тижнів липня, тобто двох перших тижнів виконання Державною реєстраційною службою повноважень з реєстрації бізнесу, нами було проведено понад 65 тис. реєстраційних дій, в тому числі — зареєстровано 2 029 юридичних осіб та 7 235 фізичних осіб-підприємців. На сьогодні практично всі реєстратори забезпечені робочими місцями, печатками, електронними ключами доступу до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Реєстрація проходить у штатному режимі. Тобто ми можемо говорити, що по країні Міністерством юстиції та Укрдержреєстром спільно з органами місцевої влади забезпечено безперервність державної реєстрації суб’єктів господарської діяльності у встановлені законодавством терміни”, — сказав Дмитро Ворона.

 

Джерело:

УНН

Залиште коментар