Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Коштовності на 25 млн доларів у водостоку

0 15

Співробітники французької поліції виявили у водостічній системі одного з будинків у передмісті Парижа частину прикрас і коштовностей, викрадених наприкінці 2008 року з бутика Harry Winston. Виявлено 19 кілець і три набори сережок оцінюються приблизно в 18 мільйонів євро (25 мільйонів доларів).

Зі слів представника поліції, коштовності було заховано в пластиковий контейнер, замурований у цементну водостічну канаву поруч із будинком у передмісті Парижа Сен-Сен-Дені. Будинок належить одному з дев’яти осіб, обвинувачених у крадіжці.

У грудні 2008 року невідомі ввірвалися в ювелірний магазин Harry Winston недалеко від Єлисейських полів на авеню Монтень і, погрожуючи зброєю, викрали коштовності на 85 млн євро (118 мільйонів доларів). Це пограбування вважається одним із найбільших в історії Франції.

У червні 2009 року поліція затримала 25 підозрюваних у пограбуванні ювелірного магазину і зуміла повернути частину грошей, отриманих грабіжниками від продажу украдених коштовностей. Обвинувачення тоді пред’явили дев’яти затриманим.

Теги:

пограбуваняя

Залиште коментар