Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корупцію не спиняють

0 15

Представництво міжнародної організації Transparency International в Україні, а також низка інших громадських організацій вказують на низьку ефективність органів влади у виконанні державної програми з протидії корупції в Україні на 2011-2015 роки.

Про це на прес-конференції повідомив керівник контактної групи Transparency International в Україні Олексій Хмара, повідомляють “Українські новини”.

Відповідні висновки було зроблено за результатами суспільного моніторингу. На думку громадських організацій, більшість фінансових заходів програми не стосуються безпосередньо боротьби з корупцією.

Пан Хмара зазначив, що необхідно невідкладно провести засідання Національного антикорупційного комітету при Президенті з питань ефективності виконання держпрограми.

За його результатами, за участю незалежних цивільних експертів необхідно розробити пакет змін до антикорупційної програми й зменшити кількість її пріоритетів (їх зараз 15).

Україна посіла 144-е місце за індексом корупції, розрахованому глобальною антикорупційною неурядовою організацією Transparency International за 2012 рік.

Теги:

корупція

Джерело:

Бі-Бі-Сі

Залиште коментар