Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корупція заважає довірі громадян до держорганів

0 20

Переважна більшість українців жителів міст не довіряють органам державної влади. Такі результати дослідження презентував Київський міжнародний інститут соціології на прес-конференції.

Згідно з результатами дослідження, найбільше українці довіряють Національному банку 32%, Кабміну – 26%, Адміністрації Президента – 25%, ВР – 21%. Найменший рівень довіри до Вищої ради юстиції – 18%.

Як зазначається в дослідженні, серед причин недовіри громадян до державних структур на першому місці корупція (54%), відсутність серйозних результатів діяльності влади (38%), погане ставлення співробітників держструктур до громадян, які до них звернулися (22%).

Як зауважив генеральний директор КМІСу Володимир Паніотто, низький рівень довіри до влади заважає економічним реформам.

“Низький рівень довіри до влади заважає і роботі банків, і різним економічним процесам, проведенню економічних реформ. Тому, довіра до інститутів влади є дуже важливою”, – зауважив соціолог.

Водночас на запитання, які фактори могли б поліпшити ставлення до державних структур, половина респондентів назвали боротьбу з корупцією (54%), відкритість і прозорість діяльності владних структур (31%), покращення якості обслуговування (22%).

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар