Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корупція заважає довірі громадян до держорганів

20

Переважна більшість українців жителів міст не довіряють органам державної влади. Такі результати дослідження презентував Київський міжнародний інститут соціології на прес-конференції.

Згідно з результатами дослідження, найбільше українці довіряють Національному банку 32%, Кабміну – 26%, Адміністрації Президента – 25%, ВР – 21%. Найменший рівень довіри до Вищої ради юстиції – 18%.

Як зазначається в дослідженні, серед причин недовіри громадян до державних структур на першому місці корупція (54%), відсутність серйозних результатів діяльності влади (38%), погане ставлення співробітників держструктур до громадян, які до них звернулися (22%).

Як зауважив генеральний директор КМІСу Володимир Паніотто, низький рівень довіри до влади заважає економічним реформам.

“Низький рівень довіри до влади заважає і роботі банків, і різним економічним процесам, проведенню економічних реформ. Тому, довіра до інститутів влади є дуже важливою”, – зауважив соціолог.

Водночас на запитання, які фактори могли б поліпшити ставлення до державних структур, половина респондентів назвали боротьбу з корупцією (54%), відкритість і прозорість діяльності владних структур (31%), покращення якості обслуговування (22%).

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии