Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корупцiя залишається основною перешкодою для iнвестування в Україну

0 12

Корупцiя та несправедливi пiдходи до ведення бiзнесу є основними перешкодами для iнвестування в Україну, заявив голова представництва Європейського банку реконструкцiї та розвитку в Українi Шевкi Акюнер на конференцiї “ABC: Україна та партнери” в Києвi.

“Необхiдно створити посаду бiзнес-омбудсмена”, – наголосив представник ЄБРР. Вiн нагадав, що попередньо ця iнiцiатива обговорювалася з українським урядом i здобула схвалення.

Проте, що корупцiя є проблемою номер один у країнi, заявив за результатами проведеного опитування i директор з розвитку бiзнесу Ендi Кузич.

“Треба орiєнтуватися на фiлософiю, що капiтал є глобальним. Не захищайте iнвесторiв, а захищайте iнвестицiї”, — закликав Ш.Акюнер.

Голова представництва ЄБРР також запропонував українськiй владi ставити чiткi кiлькiснi завдання керiвникам органiв виконавчої влади та жорстко вiдстежувати їх виконання.

Вiн також висловив думку, що Україна має бiльше уваги придiляти своїм сильним сторонам, наприклад – розбудовi агробiзнесу, який є вiзитною карткою країни.

Глава Мiндоходiв Олександр Клименко визнав, що корупцiя сьогоднi є основним викликом для країни. “Два роки тому був виклик iз ПДВ, ми вирiшили питання i впровадили автоматичне вiдшкодування. Сьогоднi виклик – корупцiя”, – сказав вiн.

Теги:

корупція

Залиште коментар