Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корупція набула масованих форм

0 28

“Колись корупція була періодичним явищем, яке відбувалася в окремих сферах суспільного життя, а зараз воно набирає більш масовані форми і розміри”, – сказав під час круглого столу в п’ятницю в Києві співробітник головного управління СБУ у боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Павло Кузьменко.

За його словами, ефективній боротьбі з корупцією в Україні заважає те, що суспільство поки що не готове співпрацювати з правоохоронними органами в даному питанні. Крім того, перешкодою є незавершене законодавство, існує певна розбалансованість і нечітка визначеність у функціях правоохоронних органів у боротьбі з корупцією, а також те, що державні органи не готові до співпраці по виявленню корупціонерів у своїх рядах.

П.Кузьменко повідомив, що 1 липня 2011 року спецпідрозділами СБУ складено 216 протоколів про адміністративні корупційні правопорушення. На даний момент 92 протоколи вже розглянуто судами.

“Практично 90% осіб, згідно цих протоколів, притягнені до відповідальності у вигляді штрафів за корупційні правопорушення. Колись цей показник складав десь 70% під час дії попереднього закону”, – відзначив співробітник СБУ.

Джерело:

Інтерфакс

Залиште коментар