Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корсари отримали 5,5 млн доларів

0 19

Пірати Сомалі готуються звільнити німецький танкер Marida Marguerite після того, як отримали за нього викуп у розмірі 5,5 мільйонів доларів. Танкер був захоплений морськими розбійникам 8 травня біля берегів Омана, на його борту знаходяться 22 члени екіпажа — 19 індійців, двоє громадян Бангладеш і один українець.

За даними Міжнародного морського бюро, кількість нападів піратів в світі за перше півріччя 2010 року скоротилося приблизно на 20%, порівняно з аналогічним періодом 2009 років. Зниження активності корсарів пояснюється проведенням міжнародних операцій із захисту судноплавства в Аденській затоці. Із січня по червень 2010 року тут сталися сталося 33 напади, тоді як за аналогічний період минулого року зафіксовано 86 таких випадків.

Пірати Сомалі як і раніше залишаються головною загрозою світовому морському судноплавству. Сомалі не може впоратися з проблемою піратства, оскільки не існує як єдина держава з 1991 року після падіння диктаторського режиму Сиада Барре, що правив з кінця 1960-х років.

Теги:

Сомалі, пірати, викуп

Джерело:

РИА Новости

Залиште коментар