Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корпоративні відносини у центрі уваги наукової конференції

0 26

На базі Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника спільно з Інститутом приватного права і підприємництва НАПрНУ відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція  «Вдосконалення правового регулювання корпоративних відносин». Участь у цій конференції взяли понад п’ятдесят науковців, які представляли провідні цивілістичні школи Києва, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Одеси.

На початку роботи конференції з вітальним словом виступили її співорганізатори – директор Юридичного інституту Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, завідувач кафедри цивільного права, доктор юридичних наук, професор Валентина Васильєва та заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту приватного права і підприємництва Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Микола Галянтич. Після цього були цікаві виступи і жваві дискусії.

Особливу увагу викликали доповіді, зокрема, академіка НАПрН України, доктора юридичних наук, професора Володимира Луця на тему «Охорона прав господарського товариства (корпорації) як суб’єкта корпоративних правовідносин», доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри цивільного права і процесу Львівського національного університету ім. Івана Франка Володимира Коссака на тему «Правова природа відносин у разі виходу учасника з господарського товариства», кандидата юридичних наук, доцента кафедри господарського права Національного університету «Юридична академія ім. Ярослава Мудрого» на тему «Приватизація державного майна та корпоратизація державних підприємств як підстава виникнення у держави корпоративних прав» та інші.

Характерно, що проведення спільних наукових заходів Національної академії правових наук і Юридичного інституту з цивільного та корпоративного права уже є доброю традицією, яка має одинадцятилітню історію.

Теги:

НАПрНУ, Юридичний інститут Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, корпоративні відносини

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар