Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Корнійчука випустили під підписку про невиїзд

0 15

Генеральна прокуратура змінила колишньому першому заступнику міністра юстиції Євгену Корнійчуку запобіжний захід з арешту на підписку про невиїзд.

Про це Українським Новинам повідомив адвокат Корнійчука Ігор Фомін.

“Сьогодні завершилося ознайомлення з матеріалами кримінальної справи… Після ознайомлення йому змінено запобіжний захід на підписку про невиїзд”, – сказав Фомін.

З його слів, після ознайомлення з матеріалами кримінальної справи Корнійчук написав клопотання про зміну запобіжного заходу й закриття кримінальної справи.

Як повідомляло агентство, раніше Апеляційний суд Києва продовжив строк утримання під вартою Корнійчуку.

30 грудня 2010 року Печерський районний суд Києва обрав як запобіжний захід Корнійчуку утримання під вартою до 23 лютого.

Запобіжний захід було обрано в рамках порушеної 22 грудня Генпрокуратурою кримінальної справи проти Корнийчука за підозрою в перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

Генпрокуратура обвинувачує Корнійчука в тому, що він, перебуваючи на посаді першого заступника міністра юстиції, підписав лист, яким дозволив проведення конкурсу на юридичне обслуговування компанії “Нафтогаз України” в одного виконавця.

Теги:

Євген Корнійчук

Залиште коментар