Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Копії судових рішень стануть суворими

0 17

Виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку здійснюється тільки на державних спеціалізованих підприємствах, що охороняються органами внутрішніх справ, за ліцензіями, виданими Мінфіном. Постановою КМУ від 19.04.93 №283 визначено номенклатуру таких документів. До їх переліку планується додати і копії судових рішень. Щоправда, це трапиться не раніше, ніж побачить світ Порядок оформлення, виготовлення та обіг у бланків документів суворого обліку, що використовуються для виготовлення копій судових рішень.

Постановою КМУ від 21.05.2009 №560 «Про бланки документів суворого обліку» відповідне завдання поставлено Державній судовій адміністрації, Мін’юсту, Мінфіну і Держкомпідприємництва.

Нововведення має викоренити існуючу практику підробки копій судових рішень і сприяти ефективнішому захисту законних прав та інтересів громадян.

Залиште коментар