Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Концтабір у фермерському господарстві

0 18

Як повідомили у відділі зі зв’язків з громадськістю ГУМВС у Луганській області, кримінальну справу порушено за статтею 149 КК України (торгівля людьми або незаконна угода щодо людини). Як з’ясували правоохоронці, в одному з селищ в області на місцевого фермера і його двох синів останні майже 6 років працювали 11 працівників, з якими господарі за важкі сільськогосподарські роботи розраховувалися не грошима, а продуктами і дахом над головою.

Власники безкоштовної робочої сили забирали документи у працівників, які під моральним і фізичним тиском не могли залишити межі даного фермерського господарства.

“Кожному новоприбулому новачкові давалася кличка, немов тварині. Якщо хтось з працівників не був згоден з умовами утримання, або погано працював, він отримував жорстоке покарання, аж до побиття. Облік роботи і контроль за її якістю господар довірив наймолодшому та найбільш справному зі своїх рабів і дав йому кличку “Начальник”. А покарання винних в “концтаборі” було покладено на 40-річного наглядача на прізвисько “Мостодон”. Причому накази бити недбайливих рабів він отримував безпосередньо від фермера-рабовласника та його синів “, – сказано в повідомленні.

Серед покарань було й таке, коли всі раби роздягалися догола і бігли кілька кіл навколо ангару.

Люди працювали за їжу, на фермі проживали в вагончиках і не дотримувалися особистої гігієни. Серед них були дві жінки 56 і 60 років. Одна готувала для працівників їжу, інша пасла череду овець. Чоловіки працювали на полі трактористами, випасали і доглядали за худобою. В осінню пору вони виганяли з лісу, що належить фермеру, грибників.

Правоохоронці викрили фермера-рабовласника завдяки заяві чоловіка, який виписався з лікарні. Умовив його подати заяву в міліцію пенсіонер МВС.

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар