Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Концентрація влади корупції не перешкода

0 13

Про це повідомив Тейшейра під час круглого столу, присвяченого поліпшенню інвестиційного та ділового клімату, ініційованого Федерацією роботодавців.

“Президент Янукович заявляв, з тих пір як був обраний, що концентрація влади була необхідна для боротьби з корупцією і проведення реформ, потрібних для створення привабливого бізнес-клімату в Україні, але, на жаль, не досяг таких результатів”, – сказав він.

Тейшейра нагадав, що в листопаді 2010 року на саміті “Україна-ЄС” президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу передав Януковичу перелік конкретних випадків, коли європейські інвестори стикалися з проблемами ведення бізнесу в Україні, і ЄС розраховував, що основні проблеми буде вирішено.

Однак все ще актуальними залишаються питання, пов’язані з автоматичних відшкодуванням ПДВ, фіскальним тиском та іншими моментами.

Як повідомлялось раніше, 53 депутати від Партії регіонів оскаржили в Конституційному Суді антикорупційний закон, який раніше самі ж підтримали і який було підписано Януковичем. Зокрема, депутати попросили дозволити чиновникам володіти бізнесом і вимагали змінити порядок декларації доходів і витрат.

Теги:

корупція

Залиште коментар