Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Концентрація влади корупції не перешкода

13

Про це повідомив Тейшейра під час круглого столу, присвяченого поліпшенню інвестиційного та ділового клімату, ініційованого Федерацією роботодавців.

“Президент Янукович заявляв, з тих пір як був обраний, що концентрація влади була необхідна для боротьби з корупцією і проведення реформ, потрібних для створення привабливого бізнес-клімату в Україні, але, на жаль, не досяг таких результатів”, – сказав він.

Тейшейра нагадав, що в листопаді 2010 року на саміті “Україна-ЄС” президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу передав Януковичу перелік конкретних випадків, коли європейські інвестори стикалися з проблемами ведення бізнесу в Україні, і ЄС розраховував, що основні проблеми буде вирішено.

Однак все ще актуальними залишаються питання, пов’язані з автоматичних відшкодуванням ПДВ, фіскальним тиском та іншими моментами.

Як повідомлялось раніше, 53 депутати від Партії регіонів оскаржили в Конституційному Суді антикорупційний закон, який раніше самі ж підтримали і який було підписано Януковичем. Зокрема, депутати попросили дозволити чиновникам володіти бізнесом і вимагали змінити порядок декларації доходів і витрат.

Теги:

корупція
Комментарии