Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конституційний Суд заборонив стягувати штрафи за порушення ПДР без складання адмінпротоколу

0 17

Своїм рішенням Конституційний сСуд України заборонив штрафувати порушників Правил дорожнього руху за перевищення швидкості лише на підставі даних автоматичної фіксації швидкості транспортного засобу і без складання протоколу про адміністративні правопорушення, повідомляє «РБК-Україна»

Так, КСУ визнав неконституційними ч. 1 ст. 14-1, ч. 6 ст. 258 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також суд рекомендував Верховній Раді привести у відповідність до цього рішення порядок притягнення до адмінвідповідальності за порушення у сфері безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації технічними засобами, що працюють в автоматичному режимі і мають функціх фото- і кінозйомки, у відповідність до цього рішення.

Теги:

Новини права, ПДР, Правила дорожнього руху, засоби автоматичної фіксації швидкості транспортних засобів, Верховна Рада України, Конституційний Суд України

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар