Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конституційний Суд заборонив стягувати штрафи за порушення ПДР без складання адмінпротоколу

17

Своїм рішенням Конституційний сСуд України заборонив штрафувати порушників Правил дорожнього руху за перевищення швидкості лише на підставі даних автоматичної фіксації швидкості транспортного засобу і без складання протоколу про адміністративні правопорушення, повідомляє «РБК-Україна»

Так, КСУ визнав неконституційними ч. 1 ст. 14-1, ч. 6 ст. 258 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Також суд рекомендував Верховній Раді привести у відповідність до цього рішення порядок притягнення до адмінвідповідальності за порушення у сфері безпеки дорожнього руху у разі їх фіксації технічними засобами, що працюють в автоматичному режимі і мають функціх фото- і кінозйомки, у відповідність до цього рішення.

Теги:

Новини права, ПДР, Правила дорожнього руху, засоби автоматичної фіксації швидкості транспортних засобів, Верховна Рада України, Конституційний Суд України

Джерело:

РБК-Україна

Комментарии