Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конституційний Суд відмовив у провадженні постанови уряду про передачу концерну радіомовлення до управління Мінтрансзв’язку

0 23
КИЇВ, 27 лютого. /УКРІНФОРМ/. Ухвалою Конституційного Суду відмовлено у відкритті конституційного провадження за поданням Президента України щодо конституційності постанови Кабінету Міністрів “Про передачу Концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення до сфери управління Міністерства транспорту та зв’язку” від 26 листопада 2008 року. Як повідомили УКРІНФОРМУ в прес-службі КС, у відкритті провадження відмовлено через невідповідність конституційного подання вимогам Конституції і законодавства.

Іншою ухвалою КС припинив провадження у справі за поданням 51 народного депутата України щодо офіційного тлумачення частини другої статті 90 Конституції України /щодо права Президента достроково припинити повноваження Верховної Ради, якщо протягом 60 днів після відставки Кабміну не сформовано його персональний склад/. Провадження припинено через непідвідомчість Конституційному Суду питання, порушеного в поданні.

З цієї ж причини КС припинив провадження за поданнями Президента України і Уповноваженого ВР з прав людини щодо конституційності постанови Кабінету Міністрів “Деякі питання державного управління у сфері міграційної політики”.

Крім того КС припинив розгляд подання Президента України щодо конституційності постанови уряду “Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. N 1228” у зв’язку з письмовою заявою Президента про відкликання подання.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар