Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конституційний Суд оприлюднить рішення щодо конституційності указу Президента про деякі питання

0 18
КИЇВ, 27 лютого. /УКРІНФОРМ/. Конституційний Суд України у понеділок, 2 березня, оприлюднить прийняте 25 лютого рішення у справі за поданням 49 народних депутатів щодо конституційності Указу Президента України “Про деякі питання здійснення керівництва у сферах національної безпеки і оборони”. Про це УКРІНФОРМу повідомили в прес-службі КСУ.

В указі визначено, що матеріали про погодження кандидатур на посади першого заступника, заступника міністра оборони України подаються Президентові міністром оборони до внесення Кабінетові Міністрів подань про їх призначення на посади.

Також встановлено, що СБУ, Міноборони та інші центральні органи виконавчої влади, що здійснюють керівництво військовими формуваннями, в разі потреби подають до 1 травня Президентові України пропозиції щодо змін загальної структури, чисельності СБУ, Збройних Сил та інших військових формувань на наступний календарний рік.

Крім того, указ передбачає, що плани i строки проведення навчань, тренувань із залученням з’єднань і військових частин ЗСУ та інших військових формувань (крім навчань, що проводяться за участі підрозділів збройних сил інших держав) погоджуються з Президентом України.

Автори подання вважають, що Президент, видавши цей указ, вийшов за межі встановлених Конституцією України повноважень, при цьому втрутився у повноваження Кабінету Міністрів у сфері кадрової політики.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар