Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конституційна асамблея працюватиме на базі КНУ ім. Тараса Шевченка

19

«Коли починатиме працювати Конституційна асамблея, то, зрозуміло, це буде дорадчий орган при Президентові України, і із коштів, що виділяються на утримання установ, пов’язаних з Президентом, виділятимуться кошти і на забезпечення діяльності Конституційної асамблеї», – розповіла М.Ставнійчук в коментарі «УНН».

За її словами, у складі Конституційної асамблеї передбачений ще і територіальний підхід. Адже представлені наукових шкіл, освітні навчальні заклади із заходу і Сходу, з Півдня і Центру України. І ситуація складається таким чином, що людям доведеться приїжджати у відрядження, можливо – жити в готелях.

«Очевидно, на це потрібні витрати. Одне можу сказати вже сьогодні, що Конституційна асамблея працюватиме на базі Національного університету імені Тараса Шевченка. Не треба буде витрат на оренду залів і т.п. Університет хоче, щоб цей майданчик був саме на основі університету, з погляду того, що є філософський, політологічний, юридичний факультети і інші суміжні спеціальності. Це цікаво для студентів», – сказала вона.

М.Ставнійчук також повідомила, що на сьогодні вони мають пропозиції від багатьох міжнародних організацій і фондів надати допомогу і сприяння, у тому числі і виділити певні кошти, скажімо, на інформаційне, аналітичне забезпечення діяльності Конституційної асамблеї.

По словах М.Ставнійчук, до складу Конституційної асамблеї будуть включені представники політичних сил, які отримали підтримку громадян на останніх виборах, у тому числі і опозиціонери. Радник Президента підкреслила, що більша частина Конституційної асамблеї повинна складатися з юристів і законодавців.

Джерело:

ЮВУ

Комментарии