Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конкурсну комісію з відбору адвокатів для надання безоплатної правової допомоги створено у Львові

0 22

Про це повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович.

За словами Міністра, конкурсною комісією відбиратимуться претенденти для включення їх до реєстрів адвокатів, які надаватимуть безоплатну вторинну правову допомогу населенню на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору.

Конкурс полягатиме у перевірці теоретичних знань, практичних навичок і умінь претендента у різних галузях законодавства, досвіду з надання правової допомоги як захисника під час провадження дізнання, досудового слідства і розгляду кримінальних справ у суді, участі у розгляді справ про адміністративні правопорушення або як представника інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, вміння правильно використовувати теоретичні знання у практичній діяльності, зокрема щодо складення процесуальних документів.

Наразі триває процес створення конкурсних комісій з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги і у решті регіонів України.

За словами Міністра юстиції, планується, що до участі в таких комісіях залучатимуться, насамперед, адвокати, представники всеукраїнських громадських об’єднань (серед яких, зокрема, Спілка адвокатів України, Союз юристів України та Асоціація адвокатів України), а також члени регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.

Як відомо, з липня 2011 року, після ухвалення закону про безоплатну правову допомогу, в країні розпочалося поетапне формування системи надання первинної та вторинної безоплатної юридичної допомоги громадянам України.

До 1 січня 2013 року Міністерство юстиції утворить при управліннях юстиції областях, містах Києві та Севастополі центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Такі центри надаватимуть допомогу у складанні процесуальних документів, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, захисті від обвинувачення.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар