Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конкурс в Верховну Раду: 13 осіб на місце

0 12

Центральна виборча комісія завершила процедуру реєстрації кандидатів у народні депутати України. На 450 депутатських мандатів у Верховній Раді нового скликання претендують 5 тисяч 771 кандидат.

Про це повідомив заступник голови ЦВК Андрій Магера після завершення засідання Центрвиборчкому. «Кількість осіб, які подали документи для реєстрації кандидатом у депутати, становить 6214. З них зареєстровано кандидатами 5771 особу», – сказав А.Магера.

За його словами, за партійними списками зареєстровано 2644 кандидата від 22 політичних сил, а в одномандатних округах – 3127 кандидатів, які балотуються як шляхом самовисування, так і за поданням політичних партій. А.Магера додав, що загальна кількість партій, які є суб’єктами виборчого процесу, становить 89.

Теги:

ЦВК, виборче право, Верховна Рада

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар