Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конкурс на посаду судді складає дві особи на місце

0 18

Вища кваліфікаційна комісія суддів допустила 1453 осіб до іспиту на посаду судді загальних судів. Всього ж вакантних 724 посади судді.

Про це на прес-конференції повідомив голова ВККС Ігор Самсін.

Крім того, Самсін відзначив, що в 2012 році іспит на заняття посади судді був ускладнений.

Як повідомляють Українські новини, всього передбачається 2 етапи: сьогодні проходить письмове анонімне тестування, а 19-20 вересня кандидати виконуватимуть практичне завдання з метою визначення рівня їх навиків і умінь при застосуванні законів.

Нагадаємо, в 2011 році до складання іспиту було допущено 896 кандидатів при 686 вакансіях.

Також відзначимо, що за три дні засідань (з 27 по 29 серпня 2012 р.) члени ВККС притягнули до дисциплінарної відповідальності 8 суддів, а відносно 23 відкрили дисциплінарні справи. Відносно одного судді було прийнято рішення направити рекомендацію у Вищу раду юстиції про звільнення його з посади. Слід зазначити, що традиційно основою причиною як доган, так і відкриття дисциплінарного провадження було затягування суддями термінів розгляду справ.

Теги:

ВККСУ, суддя

Джерело:

Українські новини

Залиште коментар