Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конференцію з нагоди 20-річчя Економічного Суду відвідали судді ВСУ

0 16

У заходах з нагоди 20-річчя Економічного Суду СНД взяли участь понад 100 делегатів – представників вищих органів влади та управління держав СНД, серед яких і ті, які не беруть участі в діяльності Економічного Суду, – Молдови, України, Азербайджану, міжнародних організацій, представники дипломатичного корпусу та наукових кіл.

Зі вступним словом виступила Голова Економічного Суду СНД Людмила Камєнкова, яка підбила підсумки діяльності Суду та окреслила нові завдання на перспективу. Порядок вирішення спорів Економічним Судом СНД виходить з усталених принципів вирішення спорів міжнародними судовими органами. За словами очільниці цього суду, станом на 1 липня 2012 року Економічним судом розглянуто 109 справ, за якими винесено 118 судових актів.

Наразі відповідно до програмних документів щодо питань подальшого розвитку СНД передбачається модернізація Суду, в процесі якої використовуватиметься передовий міжнародний досвід та наукові доробки у сфері вирішення міжнародних спорів. Погоджено проект нової Угоди про статус Суду, яка розширить його компетенцію та удосконалить порядок його формування. До компетенції Суду передбачається віднести вирішення будь-яких спорів між державами – учасницями Угоди, а також спорів між державами, які не є його учасниками, при наявності їх згоди.

У ході Конференції відбувся обмін думками нe лише з питань діяльності Суду, а й з інших актуальних питань міжнародного права, його взаємодії з національними правовими системами держав – учасниць СНД, сформульовано позиції, точки зору вчених у галузі права й економіки.

Участь у цій конференції взяли також судді ВС України. Конференція проходила у Мінську.

На основі висловлених позицій підготовлено та прийнято Підсумковий документ Конференції.

Нагадаймо, Економічний Суд СНД, створений 6 липня 1992 Угодою про статус Економічного Суду Співдружності Незалежних Держав.

Теги:

Економічний Суд СНД, ВСУ

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар