Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конференція суддів адмінсудів проголосувала за те, щоб О.Пасенюк виконував обов’язки голови ВАСУ до призначення нового голови.

0 13

Конференція суддів адмінсудів проголосувала за те, щоб Олександр Пасенюк виконував обов’язки голови Вищого адміністративного суду України до призначення нового голови у порядку визначеному законом, передає кореспондент РБК-Україна.

Нагадаємо, сьогодні голова Верховного суду України Василь Онопенко заявив, що очолювати Вищий адміністративний суд України має Микола Сірош. Він зазначив, що закон про судоустрій однозначно врегульовує це питання: виконувати обов’язки голови ВАСУ по закінченню повноважень голови має його перший заступник.

Мін’юст України вважає, що до внесення змін до закону про судоустрій виконувати обов’язки голови ВАСУ має Олександр Пасенюк.

Перший заступник голови ВСУ Петро Пилипчук вважає, що конференція суддів адміністративних судів не уповноважена приймати рішення про призначення в.о. голови ВАСУ. Також він заявив, що сьогодні О.Пасенюк має скласти свої повноваження, а виконувати обов’язки повинен або перший його заступник, або інший заступник.

В свою чергу перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Лавринович заявив, що лише ВР має повноваження надати право на призначення кандидатур на адмінпосади в судах тому, чи іншому суб’єкту. Він наголосив, що ні з’їзд, ні Рада суддів не можуть призначити в.о. голови ВАСУ як і голову ВАСУ.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар