Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конференція суддів адміністративних судів у столиці: позовні заяви задовольняються

0 8

Місцевими адміністративними судами протягом І півріччя 2011 р. розглянуто в 3,3 рази більше справ і матеріалів, порівняно з таким же періодом у минулому році – понад 2 млн. Про це повідомив у ході конференції суддів адміністративних судів голова Вищого адміністративного суду (ВАС) України Олександр Пасенюк.

“Впродовж І півріччя 2011 р. місцевими адмінсудами розглянуто понад 2 млн справ і матеріалів. У відповідному періоді 2010 р. цей показник становив 612 тис. Серед справ і матеріалів, розглянутих у І півріччі 2011 р., місцевими адмінсудами розглянуто понад 1,9 млн справ, з яких у 92% справ позовні вимоги задоволено; окружними адмінсудами – майже 113 тис., з яких позовні вимоги задоволено у 70% справ”, – сказав Пасенюк.

Також він зазначив, що, незважаючи на різке збільшення показника розглянутих місцевими адмінсудам справ, відсоток оскаржених рішень в апеляційному порядку зменшився з 30% до 23%.

Теги:

адміністративне судочинство, Пасенюк Олександр

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар