Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конференція прокурорів обрала двох членів ВРЮ

0 17

Як повідомили УНІАН у прес-службі Генеральної прокуратури України, сьогодні у Генпрокуратурі відбулася Всеукраїнська конференція працівників прокуратури щодо призначення членів Вищої ради юстиції. На конференцію прибули 72 делегата від прокуратур Криму, обласних, міст Києва і Севастополя, військових прокурорів регіонів і Військово-морських сил України, Національної академії прокуратури та центрального апарату Генеральної прокуратури.
             Відповідно до ст. 13 Закону «Про Вищу раду юстиції», Всеукраїнська конференція працівників прокуратури призначає двох членів ВРЮ, один з яких призначається з числа суддів.

 За результатами таємного голосування новими членами ВРЮ призначені заступник Генерального прокурора України Михайло ГАВРИЛЮК і голова Вищого господарського суду України Віктор ТАТЬКОВ.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар