Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Конференція прокурорів обрала членів ВРЮ

0 19

Відбулася Всеукраїнська конференція працівників органів прокуратури, на розгляд якої було винесено питання призначення нових членів Вищої ради юстиції.

Відповідно до ст.5 Закону України «Про Вищу раду юстиції» Всеукраїнська конференція працівників прокуратури призначає двох членів Вищої ради юстиції, один з яких згідно зі ст.13 цього Закону призначається з числа суддів.

Микола Голомша поінформував присутніх, що відповідно до вимог Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні», прийнятого Верховною Радою 8 квітня 2014 року, у прокуратурах обласного рівня, Національній академії прокуратури України, а також в апараті Генеральної прокуратури проведено конференції працівників, якими обрано 69 делегатів на Всеукраїнську конференцію працівників прокуратури.  

Делегатами конференції було запропоновано до складу Вищої ради юстиції дві кандидатури – виконувача обов’язків Генерального прокурора України Олега Махніцького та суддю Апеляційного суду Львівської області Василя Головатого.

У ході таємного голосування Олег Махніцький та Василь Головатий були обрані членами Вищої ради юстиції майже одностайно.

Нові члени Вищої ради юстиції подякували за високу довіру та зобов’язалися робити все від них залежне для утвердження Закону та Верховенства права в державі, повідомляє прес-служба ГПУ.

На найближчому сесійному засіданні Верховної ради України вони приймуть присягу. 

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар