Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кондитер заміщала сестру-близнючку в суді

0 12

В італійському Мілані заарештували двох 54-річних близнючок. Одна із сестер, Габріела, мала ліцензію адвоката й судді. Постійно ніде не працювала, жила на гонорари. Інколи в жінки з’являлися одразу дві справи в суді. Тоді Габріела відсилала на одне із засідань сестру-близнючку Патрицію, аби не втрачати заробітку.

Останнього разу Габріела мала виступати суддею в справі про зґвалтування, а також бути адвокатом дрібного грабіжника. Юристка вирішила попрацювати суддею. Натомість Патрицію відправила захищати підсудного. Сестра, яка має диплом кондитера, справу програла. Гроші за роботу взяла. Клієнт поскаржився на неякісний захист у колегію адвокатів. Тоді обман розкрився. Обидві сестри опиняться на лаві підсудних. Слухання призначені на січень.

Залиште коментар