Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Кому належить конфіскат

0 18

Уряд вніс зміни до порядку обліку, зберігання, оцінки конфіскованого та іншого майна, що переходить у власність держави, згідно з якими конфісковані транспортні засоби та інші самохідні машини й механізми, спеціальна техніка, обладнання, прилади, будівельні матеріали за погодженням з Міністерством фінансів і на підставі розпорядження Кабміну тепер можуть бути також передані Генпрокуратурі і Секретаріату уряду.
Про це йдеться в постанові Кабміну № 624 від 14 серпня.
Разом із цим внесено зміни в порядок обліку, зберігання, оцінки вилученого митними органами майна, щодо якого винесено рішення суду про конфіскацію, передачу його органам державної виконавчої служби і розпорядження ними.
Так, вилучені митними органами транспортні засоби та інші самохідні машини і механізми, а також спеціальна техніка, обладнання, прилади, будівельні матеріали можуть бути передані за погодженням з Мінфіном відповідно до розпорядження Кабміну не тільки міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади та Службі безпеки України , але й Генпрокуратурі і Секретаріату уряду.
Нагадаємо, що в січні Міністерство юстиції прогнозувало перехід на реалізацію конфіскованого майна на електронних торгах в онлайн-режимі з 2014 року.

Теги:

конфіскація, майно

Джерело:

Дело

Залиште коментар