Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комп’ютерні війни

0 19

Сьогодні інтернет-сайти кількох центральних органів влади не працюють або працюють з перебоями. Станом на  сьогодні в 11:00 не працювали сайти Національного банку України і Антимонопольного комітету, насилу відкриваються сайт Державної податкової служби, Кабінету міністрів і президента України.

Другий день “лежить” сайт МВС, з вчорашнього вечора не завантажуються сайти СБУ і Партії регіонів.

Нагадаємо, 31 січня правоохоронні органи закрили веб-сервер-ресурс ЕХ.UA за порушення прав інтелектуальної власності.

Користувачі, обурені припиненням роботи EX.UA, з вчорашнього вечора поширюють в соцмережах заклики атакувати сайти органів влади на знак протесту. У багатьох коментарях до події на Facebook містилися прямі вказівки до того, як прийняти участь в DDoS-атаці через консоль. Є навіть ідеї підключити до цієї діяльності хакерську групу Anonymous, що влаштувала атаки на сайти ФБР і міністерства юстиції США, повідомляє ЛігаБізнесИнформ.

Теги:

правоохоронні органи, хакерська атака

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар