Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Компанія Toyota заплатила 10 млн доларів за загибель чотирьох осіб

0 16

Корпорація Toyota виплатила 10 млн доларів сім’ї американського поліцейського, який разом з трьома пасажирами загинув в результаті аварії на автомобілі Lexus ES 350. В ході слідства було встановлено, що причиною ДТП стало самовільне прискорення машини через дефекти підлогових килимків.

Аварія сталася в серпні 2009 року в Сан-Дієго: автомобіль самоволі почав розганятися і на швидкості понад 160 км/год влетів у відбійник. В результаті, окрім поліцейського Боба Бейкера, що керував машиною, загинули його дружина, дочка і зять, які також знаходилися в “Лексусі”.

У ході розглядів в грудні 2009 року поліція Сан-Дієго встановила, що аварія сталася через те, що в седані ES 350 були встановлені килимки, призначені для позашляховиків Lexus. Крім того, вони були неправильно закріплені, через що могли чіпляти педаль газу.

У кінці 2009 – початку 2010 років по всьому світу відкликано понад 8,5 млн автомобілів Toyota і Lexus, головним чином, через можливе самовільне прискорення машин. Однією з причин такої поведінки автомобілів називалися дефектні килимки, які могли блокувати педаль газу в затисненому стані.

Джерело:

lenta

Залиште коментар