Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет з питань науки і освіти вирішив повторно провести комітетські слухання про ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав

0 51

Під час обговорення члени Комітету зазначили, що в проекті рекомендацій комітетських слухань “Ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав”, які були проведені у вересні 2008 року, необхідно врахувати пропозиції, що додатково надійшли до Комітету.

На засіданні наголошувалося, що Кабінету Міністрів необхідно провести ревізію реєстру організацій колективного управління майновими правами суб´єктів авторського права і суміжних прав.

За словами Голови Комітету Володимира Полохала, в рекомендаціях необхідно також врахувати Рішення Ради національної безпеки і оборони України “Про право і захист інтелектуальної власності та посилення її ролі у формуванні національного багатства” від 21 листопада 2008 року, а також рішення органів виконавчої влади щодо порядку визначення уповноважених організацій колективного управління, збору і розподілу винагороди. Він зазначив також, що необхідно внести зміни до чинного законодавства, які регламентували б ці та інші питання, внесені суб´єктами законодавчої ініціативи тощо.

На думку народних депутатів, зазначені питання потребують додаткового обговорення. Тому ухвалено рішення щодо повторного розгляду питання про ефективність застосування законодавства України у сфері авторського права і суміжних прав та проведення відповідних комітетських слухань у травні червні цього року.

Джерело:

ВР України

Залиште коментар