Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет ВР не підтримав кандидатуру Лутковської на посаду Омбудсмана

0 20

Парламентський комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин не підтримав вчора кандидатуру уповноваженого уряду України в Європейському суді з прав людини Валерії Лутковської на пост Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

На думку народних депутатів, досвід її правозахисної діяльності недостатній для роботи Омбудсманом. Про це пише газета «КоммерсантЪ-Украина».

Видання відзначає, що, незважаючи на рішення комітету, кандидатура В.Лутковської буде винесена на голосування в парламенті 24 квітня.

Як повідомлялось, 15 березня на посаду Омбусдмана було висунуто дві кандидатури – Євгена Захарова, який набрав 134 голоси, і В.Лутковської, яку підтримали 212 депутатів. Таким чином, обрання Уповноваженого ВР з прав людини не відбулося.

Пізніше Є.Захаров заявив, що повторно не балотуватиметься на посаду Омбудсмана.

Теги:

Уповноважений Верховної Ради з прав людини, Лутковська Валерія

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар