Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет Верховної Ради підтримав 179 поправок до Податкового кодексу

0 48

Комітет ВРУ з питань промислової і регуляторної політики і підприємництва підтримав 179 поправок до Податкового кодексу повідомляє прес-секретар голови Комітету з питань промполітики та підприємництва Наталії Королевської. Зокрема члени комітету пропонують скасувати положення по безакцептному списанню штрафів, не надавати податковим адміністраціям невластиві їм поліцейські функції (вилучення документів, обшуки, допити), повернути до Податкового кодексу інститут узгодження податкових зобов’язань між платниками та податковими органами та ін.

“Ми підтримали ті поправки, які стосувалися в першу чергу спрощення адміністрування податків і збереження спрощеного оподаткування”, – зазначила Н.Королевська.

Також на засіданні парламентського комітету підтримано законопроект про внесення змін до норм що забороняють гральний бізнес. Пропоновані зміни стосуються заборони інтернет-казино, і наділення міліції правами передавати протоколи про порушення заборони на гральні заклади до суду без залучення податкових органів.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар