Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет ПАРЄ з юридичних питань: свобода в Інтернеті

0 15

7 вересня голова парламентського Комітету з питань правосуддя Сергій Ківалов візьме участь у засіданні Комітету ПАРЄ з юридичних питань та прав людини, яке відбудеться в Парижі.

Юридичний Комітет розгляне питання зловживань у сфері державних таємниць і національної безпеки; боротьби з тероризмом; захисту приватного життя та особистих даних в мережі інтернет та інтернет-ЗМІ і загрози верховенству права в державах – членах Ради Європи.

” Думаю, найближчим часом ми скористаємося передовим європейським досвідом у такій проблемній для нас сфері, як захист приватного життя і особистих даних в інтернеті. Ні для кого не секрет, що тут у нас, я маю на увазі інтернет-ЗМІ, далеко не все врегульовано законом. Сьогодні повністю не захищені ні ті, про кого пишуть, ні ті, хто пише. Навести порядок тут безумовно треба”.

На минулому засіданні Комітету ПАРЄ з юридичних питань та прав людини, яке проходило в Осло у червні 2011 року, С.Ківалов виступив із доповіддю на тему: “Забезпечення життєздатності Страсбурзького суду: структурні недоліки в державах-членах”.

Теги:

ПАРЄ

Джерело:

УНН

Залиште коментар