Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комітет міністрів Ради Європи закликав Україну виконувати рішення судів

0 14

У своїй резолюції від 30 листопада Комітет міністрів Ради Європи рішуче закликав Україну забезпечити виконання рішень українських судів, ухвалених проти держави або її органів, повідомляє «УНІАН»

В документі зазначається про близько 400 порушень які виявив Європейський суд з прав людини, щодо невиконання або затримок виконання представниками державної влади України відповідних рішень українських судів. В прийнятій резолюції Рада Європи «твердо попросила» владу України врегулювати всі випадки невиконання рішень внутрішніх судів з позивачами, що вже звернулися до Європейського суду з прав людини.

Теги:

Новини права, Комітет міністрів Ради Європи, Рада Європи, Євросоюз, ЄС, судова система України, судова влада, рішення Європейського суду з прав людини

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар