Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комісія РЄ визначила, що Луценка в СІЗО катують

0 7

У вівторок до екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка в Лук’янівський СІЗО приходила комісія Ради Європи. Про це він повідомив під час сьогоднішнього судового засідання, передає прес-служба “Народної самооборони”.

“До мене вчора приходила комісія Ради Європи. Мені, як і іншим ув’язненим, вона ухвалила, що ми позбавлені права на об’єктивне судове засідання”, – підкреслив Юрій Луценко. Він зазначив, що комісія також встановила, що стосовно Луценка Лук’янівський СІЗО використовує тортури у вигляді позбавлення його медичної допомоги.

Адвокат Ігор Фомін, в свою чергу, повідомив, що ця комісія вивчає питання належного лікування осіб, які утримуються в СІЗО – зокрема, визначає, чи відповідає надана медична допомога вимогам Конвенції з прав людини.

На його думку, ця інформація може бути корисна для захисту, який оскаржив в Європейському суді з прав людини утримання Луценка під вартою.

Раніше комісар Ради Європи з прав людини Томас Хаммарберг заявив, що утримання під вартою Луценка до рішення суду безпідставне.

Печерський райсуд Києва знову відклав розгляд кримінальної справи Юрія Луценка до 5 грудня через хворобу його колишнього водія Леоніда Приступлюка.

Перерву у судовому засіданні оголосив 30 листопада головуючий в судовому процесі суддя Сергій Вовк.

Наступне судове засідання має відбутися 5 грудня о 9.10.

Джерело:

Newsru.ua

Залиште коментар