Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Комісар ЄС з юстиції та прав людини скасувала візит на першу гру Євро-2012

0 20

Видання відзначає, що рішення президента Німеччини не їхати до України всередині травня на зустріч президентів країн Центральної Європи, яка відбудеться в Ялті, в Німеччині зустріли винятково схвально. Міністр закордонних справ Гідо Вестервелле сказав, що Гаук прийняв «правильне рішення».

За словами речника Соціал-Демократичної партії Рольфа Мютцніха, таке рішення має не лише «символічний вплив», а й є «сильним політичним сигналом».  Рішення Гаука привітали представник ХДС з прав людини Еріка Штайнбах та представник уряду з прав людини Маркус Льонінг. За інформацією служби президента відкритим все ще залишається питання чи він взагалі приїде на Євро-2012.

Міністр внутрішніх справ, який також відповідає за спорт Ханс-Петер Фрідріх заявив, що він як міністр спорту матиме проблеми сидіти під час чемпіонату Європи та «знати, що за кілометр з кимось поводяться не за правилами, які ми разом сприймаємо в цивілізованому світі».

Як повідомляє Frankfurter Allgemeine, комісар ЄС Вівіан Рендінг, яка відповідає за юстицію, фундаментальні права та громадянство також відмінила свій візит на першу гру Євро-2012. Про це вона написала в листі президенту УЄФА Мішелю Платіні. Свою відмову вона пояснила порушенням прав людини в Україні та поводженням з Тимошенко.

Залиште коментар