Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Коментар МЗС України за підсумками засідання Ради Безпеки ООН щодо подальших порушень РФ суверенітету та територіальної цілісності України

0 3

На вимогу України Рада Безпеки ООН 21 лютого 2022 року провела своє екстрене засідання для обговорення протиправності рішення Російської Федерації про визнання «незалежності» так званих «ЛНР» та «ДНР».

«Визнання Росією «незалежності» самопроголошених «ДНР» та «ЛНР» порушує суверенітет і територіальну цілісність України», – заявила заступник Генерального секретаря ООН Розмарі ДіКарло.

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця наголосив, що, незважаючи на рішення Москви, міжнародні кордони України залишаються незмінними. Він також привернув увагу до того, що рішення РФ може означати її одноосібний вихід із Мінських домовленостей.

«Ми вимагаємо від Росії скасувати рішення про визнання і повернутися за стіл дипломатичних переговорів», – наголосив постійний представник України.

Члени Радбезу ООН висловили підтримку позиції Генерального секретаря ООН, який назвав рішення РФ про визнання окупаційних адміністрацій в Донецькій та Луганській областях нехтуванням Статутом ООН, грубим порушенням суверенітету та територіальної цілісності України в її міжнародно визнаних кордонах.

Наші партнери продемонстрували єдність в підтримці України на тлі агресивних дій Росії. Вони звернулися до Москви з вимогою вжити в терміновому порядку заходів задля деескалації ситуації та повернення в русло дипломатичного діалогу з метою просування політико-дипломатичного врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар