Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Коментар МЗС України щодо домовленості із Швейцарією про представлення інтересів України на території росії

0 67

МЗС України на чолі із Міністром Дмитром Кулебою докладає максимум зусиль задля захисту інтересів громадян України в росії. Допомоги потребують сотні тисяч українців, які були незаконно вивезені із тимчасово захоплених російською армією українських міст та сіл, зокрема діти. Багато наших громадян опинилися на російській території без документів.

Як відомо, українські дипломатичні установи на території рф відсутні.

На доручення Президента України МЗС досягло принципової домовленості із Швейцарією про представлення українських інтересів на території росії. Вибір на користь Швейцарії був зроблений через її великий досвід виконання таких функцій і ми вдячні швейцарському Уряду за готовність надати свої добрі послуги.

Модальності представлення Швейцарією інтересів України в рф визначатимуться двосторонньою угодою. Водночас, відповідно до Віденської конвенції про дипломатичні зносини, згоду на представлення Швейцарією інтересів України в росії має надати приймаюча сторона.

 

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар